🌍Jsme autorizovaný prodejce Green Cell v ČR | 🚚 Objednávky od 1000,- Doručení do Balíkovny - Zásilkovny - PPL Parcelshop - ZDARMA! 🚚 | 😉

Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pa 9.00 - 18.00
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
29.10.2021
STĚHUJEME SE!!!
Vážení zákazníci. Od 29.10.2021 bude internetový obchod Levné-baterky nově přestěhován na adresu: Bavorská 856/14, Stodůlky. 155 00 Praha 5 Na pro... číst celé
11.10.2020
Nově možnost vyzvednutí na „Zásilkovně“…
Zákazníci Levne-Baterky.cz si budou moci nově vyzvednout zásilky v „Zásilkovně“    Co je Zásilkovna? Zásilkovna je široká dodavatelská síť s více n... číst celé
28.11.2019
Balíkovna - Kam to máte nejblíže?
Kam to máte nejblíže? Do konce roku 2019 vám nabídneme přes 400 expresních výdejních míst. V dalším roce plánujeme síť ještě rozšířit. Najít B... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Možností platby a dopravy

 

         Levne-baterky.cz na Firmy.cz

 

Možnosti platby a dopravy

               Přátelský e-shop Česká pošta

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Návody k použití
  4. Návod k použití "Baterie do Notebooků"

Návod k použití "Baterie do Notebooků"

Po obdržení nové baterie, založené na technologii li-ion polymer, je nutné pro zajištění správné funkce, dlouhého provozu a co nejdelší životnosti baterie postupovat podle následujících pokynů.

První použití:

  1. Umístěte baterii do počítače a spusťte bez připojeného napájení. Z výroby jsou baterie nabity na přibližně 30 - 70 %.
  2. Používejte baterii do té doby, dokud počítač nesignalizuje, že je baterie téměř vybitá (obvykle 5 - 10 % nabití).
  3. Nedovolte, ani se nesnažte, aby se baterie vybila zcela na nulu - může to způsobit poškození článků a v důsledku celé baterie.
  4. Připojte zdroj a nabijte baterii v souladu s pokyny Vašeho počítače.
  5. Po 3-5 cyklech nabití baterie dosahuje plné účinnosti.

Důležité: Každá nová baterie může během prvního nabíjení způsobovat problémy.

Počítač může nesprávně načíst stav baterie během prvního cyklu nabíjení. Může to po několika minutách způsobit zastavení procesu nabíjení. Pokud se tak stane, je nutné vyjmout baterii z počítače a následně zahájit nový cyklus nabíjení. Nenabíjení baterie je často způsobeno opotřebením zdroje/nabíječky.

Údržba Vaší nové baterie:

Vybijte a nabijte baterii nejméně jednou za několik týdnů. Díky tomu bude baterie udržena v dobrém stavu. Pokud je baterie vložena do notebooku, ale není nikdy použita, způsobí to velmi rychlé opotřebení baterie. V některých případech může stálé nabíjení baterie, bez jejího vybití, způsobit opotřebení nové baterie i během několika měsíců.

Pokud nebudete baterii nebo počítač používat během měsíce, vyjměte baterii a uchovávejte ji nabitou nad 50 % v chladném a suchém místě, v dostatečné vzdálenosti od kovových předmětů. V době opětovného použití baterie postupujte stejně, jako se zcela novou baterií (3 cykly nabití a vybití na přibližně 5 - 10 %). NEPOUŽÍVEJTE krátké cykly nabíjení - zkracují životnost baterie.

Za účelem bezpečnosti ZABRAŇTE pádu baterie na zem, nevystavujte ji vysokým nebo nízkým teplotám, zabraňte kontaktu s ohněm, může způsobit explozi, neotevírejte baterii, nepoužívejte baterii k nabíjení jiného zařízení, než pro které byla určena. Všechny tyto činnosti mohou způsobit ohrožení.

Po uplynutí doby životnosti je nutné baterii odevzdat do speciálně označených kontejnerů na baterie, odkud bude předána k recyklaci.

NEVYHAZUJTE ODPADNÍ BATERIE DO KOŠE

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli