Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pa 9.00 - 18.00
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 999 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
24.01.2021
STĚHUJEME SE!!!
Vážení zákazníci. Od pondělí 25.01.2021 bude internetový obchod Levné-baterky nově přestěhován na adresu: Armády 245/5, 155 00, Praha. Na provoz e... číst celé
11.10.2020
Nově možnost vyzvednutí na „Zásilkovně“…
Zákazníci Levne-Baterky.cz si budou moci nově vyzvednout zásilky v „Zásilkovně“    Co je Zásilkovna? Zásilkovna je široká dodavatelská síť s více n... číst celé
28.11.2019
Balíkovna - Kam to máte nejblíže?
Kam to máte nejblíže? Do konce roku 2019 vám nabídneme přes 400 expresních výdejních míst. V dalším roce plánujeme síť ještě rozšířit. Najít B... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Možností platby a dopravy

Možnosti platby a dopravy

               Přátelský e-shop Česká pošta

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Technické zajímavosti a informace...
  4. Baterie pro notebooky a napájecí adaptéry v ekologických boxech...

Baterie pro notebooky a napájecí adaptéry v ekologických boxech...

Zadali jste objednávku online a netrpělivě čekáte na kurýra. Jakmile je balíček ve vašich rukou, rozbalíte jej a všimnete si ekologického boxu. Čekali jste takový obal? Jste rádi, že je to organické? Jste zklamaný? Nebo vás to možná nezajímá?

Váš názor se počítá

Stále častěji se používají ekologická řešení, například papírová brčka místo plastových. Chtěli jsme také přispět k záchraně naší planety, proto vznikla myšlenka zavést ekologické boxy. Před konečným rozhodnutím jsme se vás chtěli zeptat, co si myslíte o tomto druhu balení. Zde jsou výsledky průzkumu:

Získaná data mluví sama za sebe. Jak se dalo očekávat, většina hlasů naznačuje, že našim zákazníkům záleží na životním prostředí. 93,9% respondentů se domnívá, že by se společnosti měly podílet na ochraně životního prostředí. Až 97% respondentů navíc přiznává, že eko-boxy mají velký dopad na naši planetu. Pak se vám určitě bude líbit naše nabídka nových obalů!🙂 

Ekologická perspektiva 

Je jedním z budoucích cílů GC ekologický přístup? Zakladatel společnosti (CEO) - Paweł Ochyński shrnul aktivity v této oblasti:

Zaměřujeme se na poskytování čerstvé energie a podporujeme vědomé používání elektřiny. Jedním z našich cílů je poskytnout druhý život starým elektronickým zařízením, aby se snížil elektronický odpad a znečištění. Green Cell je svět nové ekonomiky, který podporuje opětovné použití produktů / obalů, jejich opravu (místo jejich vyhození) a bezpečnou likvidaci. Chceme, aby společnost Green Cell byla spojena také s ekologickým zodpovědným chováním.

Ekologické boxy v kostce, aneb co byste měli vědět o nových obalech

Baterie a  adaptéry pro notebooky budou zasílány v ekologických boxech - zpočátku jednotlivé modely, poté všechny produkty z těchto kategorií. Jejich výroba, použití a likvidace jsou důležité. Jsou vyrobeny z  lepenky , což je ekologická alternativa k plastu. Solidní a estetické obaly a jejich minimalistický design umožňují jejich pozdější využití - určitě pro ně najdete zajímavou aplikaci!

Elektronika a péče o planetu

Zdá se, že průmysl spotřební elektroniky nevyhovuje ekologickému přístupu. Přesto je díky všemožným inovacím neoddělitelnou součástí našeho každodenního života. V případě poškozeného zařízení se mnoho lidí rozhodne koupit nové, ale často stačí využít služeb specialisty, který závadu odhalí a odstraní.

Také vám doporučujeme místo nákupu nového notebooku vyměnit jednotlivé součásti, například  baterií

Závěrem...

Jsme rádi, že naši zákazníci jsou zodpovědní a pečují o životní prostředí - koneckonců jste to byli vy, kdo nám dal vědět, že byste si vybrali ekologické obaly!

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli