Pouhá skutečnost, že máte efektivní mobilní zařízení, neznamená, že si jeho výhody můžete užít kdykoli a kdekoli chcete. Omezuje vás kapacita baterie a její životnost. Ve vašem vybavení by proto neměla chybět slušná powerbanka. Stojí za výběr modelu, který vám umožní nabíjet nejen smartphone nebo tablet, ale také mnohem náročnější notebook. Při přípravě na takovou investici si určitě přečtěte našeho průvodce!

Výběr správné powerbanky - jak udělat správné rozhodnutí?

Power bank pro notebook je efektivní příslušenství, které by se mělo vyznačovat především velkou kapacitou a funkcí rychlého nabíjení. Kromě těchto dvou parametrů stojí za to věnovat pozornost také samotnému designu zařízení, počtu a typu portů a značce, která stojí za výrobou daného modelu. Podívejme se postupně na všechna tato kritéria:

  • Kapacita - zdaleka nejdůležitější parametr vaší powerbanky. Baterie notebooku potřebuje hodně energie, proto si vyberte model s co největší kapacitou. Pokud chcete mít možnost dobít počítač, sázejte alespoň na 20 000 mAh. Optimálním řešením bude powerbanka Green Cell PowerPlay Ultra s kapacitou 26 800 mAh . Umožňuje vám naplnit například 1,5 baterie MacBooku Pro 13.
  • Funkce rychlého nabíjení - žijete na cestách, takže od svého zařízení očekáváte bleskový provoz a spolehlivost. Je těžké o takových funkcích mluvit, když musíte několik hodin čekat, než se notebook nabije. Proto stojí za to zvolit powerbanku s porty pro rychlé nabíjení. Na jedné straně vám umožní okamžitě doplnit baterii a na druhé straně se dobije sama za pouhé dvě hodiny.
  • USB porty - Power banka vám umožní nabíjet nejen váš počítač, ale i další vybavení. Další USB porty poskytují možnost připojení několika různých zařízení. V modelu PowerPlay Ultra máte až čtyři zásuvky: USB-C 65W (pro nabíjení i těch nejnáročnějších notebooků), USB-C 27W (pro tablet nebo konzolu) a  2 USB-A 18W porty (pro rychlé nabíjení) nejnovějších smartphonů).
  • Konstrukce - design powerbanky a materiály použité při její výrobě přispívají k její odolnosti. Stojí za to koupit model, jehož rozměry nebudou zasahovat do jeho každodenního používání, a konstrukce zůstane odolná vůči poškození za všech podmínek. Pokud si chcete být jisti kvalitou takového zařízení, vyberte si zkušenou a pozitivně hodnocenou značku.

4 problémy, které power banka notebooku vyřeší

Už víte, co byste měli vzít v úvahu při výběru power bank pro notebooky. Je čas pochopit, proč takové zařízení nemůže chybět ve vašem každodenním vybavení. Zde jsou 4 škodlivé návyky, kterých se pomocí tohoto gadgetu zbavíte.

1. Závislost pracoviště na dostupnosti elektřiny

Kolikrát jste odmítli pracovat ve své oblíbené kavárně jen proto, že u stolů nejsou žádné prodejny? A jak často si stěžujete na bolesti zad, když sedíte na tvrdé židli u stolu, protože váš zdroj energie nedosahuje pohodlného gauče? Je čas udělat něco pro své pohodlí a využít výhod přenosného skladování energie. Power bank pro notebooky vám poskytne úplnou nezávislost a mobilitu, takže se konečně rozhodnete pro svůj výběr pracoviště.

2. Práce na smartphonu

Předpokládejme, že při cestování vlakem pracujete na notebooku. Stále máte před sebou několik důležitých věcí, ale počítač je téměř vyčerpán a na rozdíl od očekávání nemůžete v autě najít žádnou zásuvku. Co to děláš? Samozřejmě přepnete na telefon. Ačkoliv smartphonům nelze odolat účinnost, přenositelnost a spolehlivost, nebudou vám poskytovat stejný pracovní komfort jako notebook. S vhodnou powerbankou můžete snadno doplnit energetickou hladinu počítače.

3. Nervózní konec práce

Blíží se k 17:00 a v práci vás čeká ještě pár věcí. Víte, že pokud teď neopustíte kancelář, budete čekat další hodinu na další autobus. Takže se rozhodnete vzít svůj notebook s sebou a klidně dokončit své povinnosti na cestě domů. Bohužel se ukázalo, že váš počítač, který přecházel z jedné konference na druhou, neměl čas na dobití. Potřebujete tedy vysokokapacitní powerbanku, díky které můžete kdykoli doplnit baterii notebooku.

4. Práce v úsporném režimu

Ekonomické používání zařízení je velmi důležité, nemělo by to však být na úkor vašeho pohodlí a pohody. Pokud při pokusu zachránit baterii notebooku půl dne mžouráte před ztlumenou obrazovkou, víte, že potřebujete powerbanku. Koneckonců, nemůžete dělat kompromisy ohledně základních funkcí počítače jen proto, že se rychle vybíjí. Sáhněte po jednom z mobilních zdrojů energie a starejte se o zdraví a bezpečnost při práci!

Powerbanky pro notebooky najdete ve světě baterií

V našem internetovém obchodě na vás čekají různé modely powerbanek, jejichž kapacita vám umožní nabíjet nejen smartphony, ale i náročné notebooky. Zásobte se jedním z nich a ušetřete si nervy v práci i doma!

představované výrobky