Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
ST-SO 9.00 - 19.00
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
15.03.2020
PPL - PREVENTIVNÍ OPATŘENÍ – KORONAVIRUS
Informace pro ZÁKAZNÍKY a E-SHOPY AKTUÁLNÍ INFORMACE I nadále pokračujeme v tuzemském i zahraničním doručování. Nařízení vlády o omezeném cest... číst celé
28.11.2019
Balíkovna - Kam to máte nejblíže?
Kam to máte nejblíže? Do konce roku 2019 vám nabídneme přes 400 expresních výdejních míst. V dalším roce plánujeme síť ještě rozšířit. Najít B... číst celé
23.11.2019
PPL otevírá první vlastní PPL Parcelshop v Praze
Otevřeli jsme první vlastní PPL Parcelshop a obhájili titul Nejdůvěryhodnější značka roku 2019! Nový firemní PPL Parcelshop najedete ve vestibulu met... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Možností platby a dopravy

Možnosti platby a dopravy

               Přátelský e-shop Česká pošta

 

 1. Úvod
 2. Novinky
 3. PPL - PREVENTIVNÍ OPATŘENÍ – KORONAVIRUS
PPL - PREVENTIVNÍ OPATŘENÍ – KORONAVIRUS
15.03.2020

Informace pro ZÁKAZNÍKY a E-SHOPY

AKTUÁLNÍ INFORMACE

 • I nadále pokračujeme v tuzemském i zahraničním doručování. Nařízení vlády o omezeném cestování se týká pouze soukromého sektoru. Kamionová doprava funguje i nadále. Okolní státy však přijímají nová opatření na hraničních přechodech, která znamenají zpoždění dojezdů kamionů do cílových destinací. Z tohoto důvodu může docházet ke zpoždění v doručování zásilek.
 • Žádáme všechny partnery z řad e-shopů, aby maximálně podpořili platby za zboží dopředu a předávali nám kompletní údaje k zásilkám (e-maily a současně telefonní čísla), abychom mohli s příjemci efektivně komunikovat.
 • Z důvodu opatření, ke kterým přistoupil náš partner pro doručování zásilek na Slovensku, není možné zasílat do této destinace balíky na dobírku. Naléhavě vás proto žádáme o okamžité vypnutí možnosti platby na dobírku pro všechny zásilky směřující na Slovensko. Toto opatření má za cíl snížit riziko přenosu nákazy při kontaktu mezi řidiči a příjemci. Všechny zásilky na dobírku, které od této chvíle v systému zaznamenáme, vrátíme zpět odesílateli. Věříme, že dané omezení pochopíte.
 • Síť' výdejních míst Parcelshopů nevypínáme, velká část našich partnerů spadá do oblastí, na které je udělena výjimka (např. drogistického zboží, květinářství, krmiva a další potřeby pro zvířata atd.)
 • Naléhavě žádáme všechny naše zákazníky, aby si pravidelně stahovali AKTUÁLNÍ SÍŤ Parcelshopů, kterou průběžně aktualizujeme.
 • V souvislosti s minimalizací rizik s účinností od 16. 3. 2020 omezujeme osobní odběry a podeje na všech páteřních depech PPL.

DORUČOVÁNÍ A SVOZY ZÁSILEK VE FIRMÁCH S PREVENTIVNÍMI OPATŘENÍMI

Respektujeme preventivní nařízení našich zákazníků a snažíme se jim maximálně vyjít vstříc v jejich požadavcích.

Pokud z nějakého důvodu nedokážeme přes veškerou snahu vyhovět požadavkům našich zákazníků, řidič informuje zákazníka o uložení zásilky/zásilek na depu, kde budou po vypršení standardní úložní doby vráceny odesílateli. V případě nemožnosti svézt zásilky od zákazníka, prosíme zákazníky, aby se obrátili na náš zákaznický servis (225 331 600), kde se pokusíme ve spolupráci s depem domluvit alternativní způsob převzetí zásilek.

OPATŘENÍ PPL

Protože jsme si vědomi důležitosti bezpečného doručování zásilek, zavádíme nejrůznější preventivní opatření, která mají za cíl zajistit ochranu zdraví jak našich pracovníků, tak i zákazníků.

Zavedena byla následující opatření

 1. Naši řidiči jsou vybaveni rouškami
 2. Na všech pracovištích dbáme na zvýšenou hygienu v podobě antibakteriálních prostředků a edukačních nástěnných oznámení. Zaměstnanci byli informováni o způsobech chování, jak minimalizovat rizika nakažení. Zvýšili jsme také frekvenci úklidu pracovišť.
 3. Komunikujeme aktivně nejen s našimi zaměstnanci, ale i našimi řidiči a dopravci a dalšími partnery. Všichni řidiči jsou proškoleni, jak se chránit při doručování zásilek, a zároveň že mají respektovat preventivní opatření našich zákazníků.
 4. Pracujeme na přípravě možných scénářů v případě zhoršení situace, abychom byli maximálně připraveni.
 5. Dodržujeme veškerá doporučení státních orgánů a mateřské společnosti Deutsche Post DHL.
 6. Z důvodu nutnosti zachovat provoz všech páteřních dep není možné podávat ani vyzvedávat zásilky na žádném depu PPL.

DORUČOVÁNÍ V ZAHRANIČÍ

 • SLOVENSKO – v současné době není možné na Slovensko zasílat balíky na dobírku. Z důvodu přísnějších opatření slovenské vlády může docházet ke zpoždění zásilek, které však není prozatím závažné.
 • RAKOUSKO - vzhledem k omezenému fungování obchodů a služeb, je v současnosti velmi obtížné doručovat zásilky B2B po celém Rakousku. Ověřte si s příjemci, že budou schopni zásilky převzít.
 • OSTATNÍ STÁTY - zejména okolní státy přijímají nová opatření na hraničních přechodech, která znamenají zpoždění dojezdů kamionů do cílových destinací. Z tohoto důvodu může docházet ke zpoždění v doručování zásilek.

NajduZboží.cz

Kde nás najdete
 Bosyně 15  277 24  Vysoká (Mělník)
 

Kontaktní informace
Logo
Alex Morgovskyi
Alex Morgovskyi
Všechna práva vyhrazena Levne-Baterky.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz